В Європейских країнах набагато вища безпека дорожнього руху а ніж в Україні, але й там стаються ДТП. Що робити українцям, які потрапили у ДТП в ЄС?
Перш за все, необхідно викликати поліцію та екстренні служби, якщо є в цьому необхідність. Далі потрібно вжити заходи стосовно безпеки учасників дорожнього руху. Також в ЄС, діє европротокол,який можна оформити не викликаючи поліцію.
Далі сфотографуйте або зніміть відео місця, де сталося ДТП, пошкодження, які є у авто та координати місцевосці де воно сталося.
Також в обов*язковому порядку необхідно записати дані водія та свідків ДТП.
Якщо, вам надають на підпис документ, який ви не розумієте, в такому випадку не робіть цього.
Як умога швидше потрібно повідомити до страхової компанії де була куплена зелена карта про те, що сталося ДТП. У випадку, коли винуватцем ДТП є ви, то вам необхідно надати потерпілому дані своєї карти. Якщо потерпілим є ви, то той, хто винен у ДТП має надати вам копію свого договору страхування, а також на місці повідомити про це в свою страхову компанію.
В Україні Ви завжди повинні мати при собі поліс або паперовий або електронний поліс.
Автострахування он лайн зараз набуває все більше популярності в умовах військового стану, адже страхування ніхто не відміняв, а інколи фізично неможливо поїхати в офіс для оформлення страхового полісу.
В такому випадку вам у нагоді стане наш сервіс polis.net.ua де ви можете обрати для себе страхову компанію, а також порівняти ціни. Оформлення електронного полісу займає декіілька хвилин.
Страхуйте ваше авто вчасно!